NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ genç-İMO 8.YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   ARAMA   genç-İMO ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA


genç-İMO Ana Sayfa

16 OCAK 2019, ÇARŞAMBA   

 

genç-İMO 8.YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 22.08.2016  Güncellenme Zamanı: 23.08.2016 10:08:23  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 23.08.2016 09:40:59

İnşaat Mühendisleri Odası`nca bu yıl sekizincisi düzenlenen Yaz Eğitim Kampı başvuruları Oda Yönetim Kurulumuzca değerlendirilmiş ve başvuru sonuçları açıklanmıştır. Kampımız 02 -09 Eylül 2016 tarihleri arasında İzmir Seferihisar`da gerçekleştirilecektir.

Değerli genç-İMO Üyeleri,

İnşaat Mühendisleri Odası`nca bu yıl sekizincisi düzenlenen Yaz Eğitim Kampı başvuruları Oda Yönetim Kurulumuzca değerlendirilmiş ve başvuru sonuçları açıklanmıştır. Kampımız 02 -09 Eylül 2016 tarihleri arasında İzmir Seferihisar`da gerçekleştirilecektir.

Kesinleşen listemizde adı olmasına rağmen kampa gelemeyecek olan genç-İMO üyelerinin belirlenmesi ve yerlerine gelecek başka öğrencilerin değerlendirilmesi için listede adı bulunan öğrenci üyelerin en geç  24 Ağustos 2016 Çarşamba günü saat 18:00`a kadar ad-soyadı ve katılım durumlarını bildirmeleri gerekmektedir.

Katılımcıların ad-soyadı ve katılım durumlarını (24 Ağustos 2016 Çarşamba günü saat 18:00`a kadar);

·          saltan@imo.org.tr  adresine mail yoluyla,
·         0 312 294 30 36 no`lu telefonu 09.00 – 18.00 saatleri arasında   arayarak,
·          Ya da 05378203654 no`lu telefona mesaj atarak bildirmeleri rica olunur.

Unutmayın ki 24 Ağustos 2016 Çarşamba tarihinden  sonra listede adınız olmasına ve geleceğinizi teyit etmenize rağmen kampa  katılmamanız başka bir öğrenci üyenin kampa gelmesini engelleyecektir. Ayrıca katılımını teyit etmeyen genç-İMO üyelerinin de  kampa katılamayacağını varsaymak zorunda kalacağız ve bu durumda yedek listemizi devreye sokacağız.

Kamp başvurusunda yer alan hususlar ve kamp kurallarımız aşağıda tekrar bilgilerinize sunulmaktadır. Niçin bu kurallar var, amacımız nedir gibi soruların cevabını da yine bu açıklamalarda bulabilirsiniz. Kampa katılımınızı teyit etmeniz durumunda,  her biri yaşanan deneyimlerden hareketle elde edilmiş olan kamp kurallarımızı da kabul etmiş olacaksınız.

En önemli temennimiz inşaat mühendisi adayı olan bizlerin meslek hayatına yön verecek denli verimli bir kamp dönemi yaşamaktır.

Kamp Öncesi Bilinmesi Gerekenler...

Kamp süresince katılımcıların yemek, konaklama ve kamp alanındaki aktiviteleri ile ilgili harcamaları İMO tarafından karşılanacaktır. Bunun dışındaki kişisel harcamaları her katılımcı kendisi ödeyecektir. Katılımcılar Mayo, terlik gibi kişisel eşyalarını kendisi temin edecektir. Kamp alanında televizyon bulunmamakla birlikte internet ihtiyaç dâhilinde kullanılmaktadır.

Kamp Kuralları

Kampımıza sadece İMO tarafından ilan edilen listede isimleri olanlar ve davet edilenler katılmaktadır. Bunun dışında üye, yönetici, konuk vb nedenlerle kampa katılmak isteyenlerin talepleri kabul edilmemektedir. İlan edilen listede ismi olanlardan herhangi bir nedenle kampa katılamayacak olanların 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü saat 18:00`a kadar  bu durumu bildirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde kampa başvuru yaptığı halde gelemeyen her kişi bir başka kişinin gelmesini engellemektedir. Bu konuda tüm kamp katılımcılarının duyarlı olması zorunludur.

Kamp ulaşımı hakkında...

Katılımcıların bulundukları illerden Seferihisar Teos Ormancı kamp alanına kadar gelişleri ve Seferihisar`dan dönüşleri kendilerine aittir.

Kamp 2 Eylül 2016 Cuma günü başlayacak ve 09 Eylül 2016 Cuma sabahı sona erecektir.
Kampa girişler 2 Eylül 2016 Cuma saat 09.00`da başlayacak ve 15.00`de sona erecektir.

Kamptan ayrılışlar 09 Eylül 2016 Cuma sabah 07.00`de başlayacak ve 12:00`de sona erecektir. Kampa katılım sağlayan genç-İMO üyelerinin kamp süresi boyunca kamp alanında olmaları gerekmektedir.    

Her katılımcının kampa geliş ve kamptan ayrılış saatlerini; kamp başlamadan önce kamp sorumlusuna bildirmeleri gerekmektedir.

Kamp Süresince...


- Eğitim kampımızın verimli geçmesinin en önemli koşulu her katılımcının tüm etkinliklere (seminerler, atölyeler, çalışma grupları, akşam sohbetleri... vb) tam katılım sağlamasıdır.
- Kamp süresince katılımcılar kamp tişörtlerini giyecektir.
- Kamp süresince ortak alanların temizliğinden tüm katılımcılar sorumludur.
- Katılımcılar kendilerine verilen odalarda konaklayacaklardır. Kamp süresince kendi odası dışında başka bir alanda konaklamayacaktır.
- Kamp süresince ortak alanların kullanılmasında, yemeklerde ve serbest zamanlarda maksimum sağlık tedbirleri alınacaktır. Kişilere özel verilen kamp malzemelerinin sınırlı sayıda olduğu için dikkatli kullanılması gerekmektedir.
- Kamp süresince, kamp programı dışında önerilen etkinlikler veya yaşanan sorunlar genç-İMO öğrenci konseyiyle paylaşılmalıdır.
- Hava karardıktan sonra denize girilmesi tehlikeli ve yasaktır. Deniz bisikleti ve kano gibi deniz spor aletleri kullanılmamaktadır. Serbest zamanlarda ve spor aktivitelerinde, denize giriş çıkışlarda kamp sorumlularının belirlediği kurallara uyulmalıdır.
- Kamp içerisinde belirlenen saatler dışında alkol kullanılması yasaktır.
- Kamp alanına kesici, delici veya ateşleyici maddelerle girmek yasaktır.
- Kamp süresince sağlık vb. acil durumlar dışında kamp alanını terk etmeye izin verilmeyecek ve bu nedenler dışında kampı terk eden genç-İMO üyeleri kamptan ayrılmış kabul edilecektir.

Kampın en yüksek verimlilikle ve sorunsuz geçirilmesi için gerekli olan yukarıdaki maddelere uymayan genç-İMO üyeleri,  genç-İMO Öğrenci Konseyinin İMO Yönetim Kurulu`nu bilgilendirmesine bağlı olarak İMO Yönetim Kurulu`nun kampta kalıp kalamayacakları yönündeki kararını kabul etmiş sayılır. Bu anlamda amacımız yasaklar ve kurallarla dolu bir kamp yapmak değil tam aksine hayal ettiğimiz bir geleceği yansıtan yedi gün geçirebilmektir.

KAMP KATILIMCI LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

genç- İMO 9. Dönem Öğrenci Konseyi
İMO Yönetim Kurulu

 
 


 

Dosyalar

genç-İMO 8. YAZ EĞİTİM KAMPI KATILIMCILARI (20 KB) (22.08.2016 19:52:47)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Tüm Genç İMO - Gündem »

Bu 22.08.2016 gününden itibaren 1235 defa okunmuştur.

Sayfayı Yazdır