NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TMMOB İSTANBUL KENT SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

16 OCAK 2019, ÇARŞAMBA   

47

TMMOB İSTANBUL KENT SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 06.12.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 06.12.2017 09:20:43  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 06.12.2017 09:18:36

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen İstanbul Kent Sempozyumu`nun dördüncüsü “Kent ve Adalet” temasıyla 1-3 Aralık 2017 tarihlerinde Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleştirildi.

TMMOB İSTANBUL KENT SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 
TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen İstanbul Kent Sempozyumu`nun dördüncüsü "Kent ve Adalet" temasıyla 1-3 Aralık 2017 tarihlerinde Harbiye Askeri Müzesi`nde gerçekleştirildi. 

Sempozyuma İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe, Sekreter Üyesi Hüseyin Kaya, İstanbul Şube Başkanı Nusret Suna ve İstanbul Şube Sekreteri Rezan Bulut katıldı.

Sempozyumun ilk gününde "Kent ve Adalet", "Emek, Meslek Örgütlerinin Gözünden Kent ve Adalet", "Kent Politikalarının Mekansal ve Toplumsal Etkileri" konuşuldu. İkinci günde ise "Göç Mekanları ve Kent Yurttaşlığı", "Kentsel Yaşamda Adalet", "İstanbul`un Doğal Yapısının Dönüşümü" ve "Kentsel ve İklimsel Dönüşümü" konuları ele alındı. Sempozyumun son günü de "İstanbul`da Arazi ve Enerji Yönetimi", "Mekan,Kimlik, Kültür", "Medya,Kent ve İletişim" konuları konuşuldu.

Üç gün süren oturumların ardından son gün İstanbul`da kent ve yaşam mücadelesi veren tüm kişi ve kurumların katılımıyla "İstanbul Kent Forumu" düzenlendi.


Okunma Sayısı: 221

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır