NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 45. DÖNEM GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 MART 2019, PAZAR   

1

45. DÖNEM GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

MEHMET CEM KAFADAR
BAŞKAN
e-Posta:

İstanbul`da doğdu. 1987 yılında İTÜ İnşaat Fakültesi`nden İnşaat Mühendisi olarak mezun olduktan sonra 1988 - 1998 yılları arasında Garanti Koza İnşaat`ta şantiye şefliği, teknik ofis müdürlüğü, proje müdür yardımcılığı gibi farklı görevlerde çalıştı. 1998 yılından bugüne kadar Alarko`da iç denetim uzmanlığı, planlama şefliği, iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı görevlerinde bulundu. 2001 yılında yapı sektörü ile her türlü bilgiye internet üzerinden kolay erişilebilmesi amacıyla www.yapirehberi.net sitesini kurmuştur.

GİZEM CANSU ŞAHİN
RAPORTÖR
e-Posta:

Adana`da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Rize`de tamamladı. 2014 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Artvin Barajı Projesinde Sargın İnşaat Makine San. Tic. AŞ. Firmasında Teknik Ofis şefi görevinden sonra 2015 yılında İMO Adana Şubesinde Araştırma Görevlisi olarak başladığı görevi halen yürütmektedir.

ALPER ULUŞAN

e-Posta:

1990 yılında Samsun`da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 6. Dönem genç-İMO Öğrenci Konseyi Başkanlığı ve 5. Dönem genç-İMO Öğrenci Konseyi üyeliği görevlerinde yer aldı. Azerbaycan`da şantiye şefi olarak çalıştı. Belgesel sektöründe çalışmalar yürütmektedir. Odamız İstanbul Şubesi`nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır. İTÜ Deprem Mühendisliği ve Afet Yönetimi Enstitüsü`nde Deprem Mühendisliği alanında ve YTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü` nde Yapı İşletmesi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir

KORAY GÜLER

e-Posta:

1992 yılında Sivas`ta doğdu. 2015 Yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde 4 yıl genç-İMO temsilciliği yaptı. 2016 Yılında Anadolu Üniversitesi Yapı Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine başladı. 2015 Yılından beri İMO Eskişehir Şubesinde Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaktadır

EZGİ ÇİMEN

e-Posta:

1992 yılında Ankara`da doğdu. 2014 yılında Kırıkkale Üniversitesi`nden mezun oldu. Öğrenciliğinde 2 dönem Kırıkkale Üniversitesi Genç-İMO temsilciliği yapmıştır. 6. Dönem Genç-İMO Konseyi sekreter üyesidir. Mezuniyetinden bu yana saha mühendisi olarak üst yapı konut projelerinde çalışmaya devam etmektedir.

CEYLAN ÖZKUL

e-Posta:

1981 yılında İstanbul`da doğdu. 2005 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2009 yılında aynı üniveristede yüksek lisansının tamamladı. 2009-2016 yılları arasında yurt içi ve dışında birçok projede beton ve malzeme uzmanı, kontrol mühendisi, proje mühendisi ve proje müdürü olarak çalıştı. 2016 yılından itibaren İnşaat Mühendisleri Odasında Proje Koordinatörü olarak görevini sürdürmektedir.

BAHAETTİN SARI
SORUMLU GENEL SEKRETER YARDIMCISI
e-Posta:

Kozan`da doğdu. Çukurova Üniversitesi (AİTİA) Mühendislik Fakültesi`nden mezun oldu. Yurt içi ve dışında kamu ve özel yapım işlerinde şantiye şefi, kontrol mühendisi, inşaat grup amiri olarak çalıştı. Kendi kurduğu firmasıyla birçok kamu ve özel sektör projesinin yapımını gerçekleştirdi. 4.Dönem(1982-1984) TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, 5.Dönem(1984-1986) Adana Şubesi Sayman Üyesi, 11.Dönem(2008-2010) İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, 41.Dönem(2008-2010) TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yasa ve Yönetmelikler Komisyonu üyesi, 41. ve 42.Dönem(2008-2012) İnşaat Mühendisleri Odası Yapı Denetim Komisyonu Başkanı,  40.Dönem(2008-2010) TMMOB Yapı Denetim Çalışma Grubu Başkanı olarak görev yaptı. TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasında Genel Sekreter Yardımcısı olarak çalışmasını sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

DEMET ÖZGÜR
PROJE SORUMLUSU
e-Posta:
Telefon: 312 2943015

Sayfayı Yazdır