NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 46. DÖNEM BİLİRKİŞİLİK KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 EYLÜL 2018, CUMARTESİ   

16

46. DÖNEM BİLİRKİŞİLİK KURULU

Dönem seçiniz:

Kurul Hakkında

 

Dosyalar

 

Kurul Üyeleri

CANAN OĞUZ

e-Posta:

ERDOĞAN BALCIOĞLU

e-Posta:

1949 yılında Bitlis` te doğdu.1976 yılında ADMMA İnşaat Bölümünden mezun olmuştur. 1978-1992 yılları arasında Ankara Belediyesinde Yapı Kontrol Müdürlüğü,Yapı şube Müdürlüğü ,Başkanlık danışmanlığı,Çankaya Belediyesinde Fen işleri müdür yardımcılığı, 1992-2000 yılları arasında 2 dönem Yenimahalle Belediyesi TEKNİK BAŞKAN Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, birçok yatırımda imzası bulunmaktadır. TMMOB denetim kurulu üyeliği, İMO Ankara şb.3.dönem yönetim kurulu Başkanlığı,TMMOB Afet Riskli alanlar kom.bşk.,İMO kent yapısal sorunları kom.,İMO Afet riskli alanlar kom, yapı denetim kom.üyeliği,halen İMO soruşturmacısı olarak hizmet yapmakta olup; birçok panel,sempozyumlarda tebliğ sunmuştur. Halen BALCIOĞLU Planlama Bilirkişilik eksperlik ve Mühendislik ltd.şirketi sahibi olarak kentleşme, planlama, değerleme ve kentsel dönüşüm projeleri konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

HASAN HÜSEYİN TUNÇDEMİR

e-Posta:

SALİH KARAKAŞ

e-Posta:

SÜLEYMAN ADANUR

e-Posta:

MUSTAFA SÖZER

e-Posta:

Rize, Çayeli` nde doğdu. Orta ve lise eğitimini İstanbul`da tamamladı. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde aldı. İşletme Yönetimi dalında yüksek lisans yaptı. İstanbul Üniversitesi`nde İnşaat Projelerinde Hedef Maliyetleme`nin Uygulanabilirliği konusunda doktora çalışması yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı firmalarında proje mühendisi, planlama ve lojistik müdürlüğü, proje koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. 2000 yılı sonrası Bayındırlık Bakanlığı`nın Proje Müşaviri olarak bina güçlendirme proje ve uygulama konumlarında projeci ve uygulamacı olarak çalıştı. 2001-2008 yıllarında özel bir Yapı Denetim Şirketi`nin kurucusu ve yöneticisi oldu. 2007 yılından itibaren Kamulaştırma Bilirkişisi olarak İstanbul Adliyelerinde görev yapmakta olup, inşaat mühendisliği konularında adli bilirkişilik yapmaktadır. 2007-2011 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanlığı, Amerikan İnşaat Mühendisleri ASCE üyeliği ve 3 dönem İstanbul Şubesi İnşaat Mühendisleri Çalışan Mühendisler Kurulu Komisyon Üyeliği yapmıştır.

ÜMİT YAVUZ

e-Posta:

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

BÜLENT ERKUL
e-Posta:

Eskişehir`de doğdu. 1978 yılında EDMMA`den mezun oldu. YSE ve Köy Hizmetleri`nde Şef, Şube Müdürü ve İl Müdürü olarak 27 yıl görev yaptı. 2006 yılında emekli oldu. Müşavir ve Yüklenici firmalarda Proje Müdür Yardımcısı ve Proje Müdürü olarak çalıştı. 2010 – 2013 yılları arasında ESKİ Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu. 2011-2014 yılları arasında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeliğinde bulundu. İMO Eskişehir Şubesi`nde; 2008-2014 yıllarında Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliği, 2014-2018 yıllarında Şube Başkanlığı yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Sayfayı Yazdır