NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 46. DÖNEM KADIN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 EYLÜL 2018, CUMARTESİ   

42

46. DÖNEM KADIN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

EMEL VARKAL

e-Posta:

 1954 yılında Adana`da doğmuştur. 1975 yılında Adana MYO`dan mezun olmuştur.

GÜLSÜN YAŞIN ARSLANOĞLU

e-Posta:

İnegöl/ Bursa doğumludur. 1983 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Bağlantı Çevre Yolları Proje Konsorsiyum firmasında ve THY A.O. Destek Hizmet Başkanlığında kontrol mühendisi olarak görev yaptı. 2012 -2016 yılları arasında MSGSÜ Fen Fakültesi Sanat Tarihi bölümünü tamamlayan ARSLANOĞLU, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Dönem Kadıköy temsilci yardımcılığı, 45. Dönemde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir. 


 

REFİYE RUHSAR UZUN

e-Posta:

1962 yılında Gölcük`te doğdu. 1985 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2005 yılında Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`nden emekli oldu. Proje ve Uygulama Denetçisi olarak Yapı Denetim Hizmetleri vermektedir. İki çocuk annesidir.

SİBEL TATAR

e-Posta:

SİNEM KOLGU

e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul`da tamamlamıştır. 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans programından, 1997 yılında Fen Bilimleri Enstitüsü Yapı Mühendisliği yüksek lisans programından mezun olmuştur. 1998 yılından beri Proje ve Müşavirlik firmasında mesleğini sürdürmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. ve 45. Dönem Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu ile 44. Dönem Ücretli Çalışan İnşaat Mühendisleri Komisyonlarında görev almıştır. 

 

BUKET ÇELİK

e-Posta:

DİLARA BACAKSIZ

e-Posta:

1974 Yılında Gaziantep`te doğdu. 1995 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Gaziantep Şehitkâmil Belediyesinde çalışmaktadır.

FÜSUN ÇEVİK KARAMAN

e-Posta:

MERAL OLTULU

e-Posta:

Erzurum`da doğdu. Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2001`de Bölüm birinciliği ile mezun oldu. 2003-2011 seneleri arasında Arş. Gör. Olarak Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği`nde çalıştı. Yapı malzemeleri konusunda yüksek lisans ve doktora araştırmalarını gerçekleştirmiş olup 2012 yılından itibaren Atatürk Üniversitesi`nde Yapı Malzemeleri kürsüsünde Yrd. Doç.Dr. olarak görevine devam etmektedir. 

RABİA EKE DOĞAN

e-Posta:

ZEHRA GÜL TURHAN

e-Posta:

1976 yılında Trabzon`da doğdu. 1994 yılında Trabzon Anadolu Lisesinden, 1999 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı yıl ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisansa başladı. 2002 yılında yüksek lisans programını tamamladı. 2000-2005 yılları arasında Ankara`da uluslararası mühendislik hizmetleri veren bir firmada proje mühendisi ve İş Sağlığı İş Güvenliği mühendisi olarak çalıştı. 2005 yılından itibaren ortağı olduğu firmasında müteahitlik ve proje hizmetleri vermektedir. 3 çocuk annesidir.

BURCU BAŞAR AKGÜN

e-Posta:

1977 yılında Sakarya`da doğdu. 2001 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Halen özel bir firmada inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evlidir.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

HATİCE YILDIRIM YALAVAÇ

e-Posta:

GÖKÇEN ARSLAN

e-Posta:

HATİCE NUR YILMAZ

e-Posta:

1990 yılında Çanakkale `de doğdu. 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi`nden  mezun oldu. PAÜ Fen Bilimleri Enstitüsü, İnş.Müh.Yapı Anabilim Dalı ‘nda ve Arkeoloji Enstitüsü, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Anabilim Dalı ‘nda yüksek lisans yapmaktadır. Proje ofisinde proje mühendisi ve sahada şantiye şefi olarak 2 sene çalıştıktan sonra 2015 yılında Merkezefendi Belediyesi ‘nde proje ve saha mühendisi olarak göreve başlamıştır. 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

NİLDEN KAYLAR AL

e-Posta:

DAMLASU YAĞMUR AKKAYA

e-Posta:

GİZEM CANSU ŞAHİN

e-Posta:

Adana`da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Rize`de tamamladı. 2014 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Artvin Barajı Projesinde Sargın İnşaat Makine San. Tic. AŞ. Firmasında Teknik Ofis şefi görevinden sonra 2015 yılında İMO Adana Şubesinde Araştırma Görevlisi olarak başladığı görevi halen yürütmektedir.

EDA TURAN

e-Posta:

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

CEMAL AKÇA
e-Posta:

Bursa ili, Keles ilçesine bağlı Bıyıklıalan köyünde dünyaya geldi. İlk öğrenimini Keles Birinci Murat ilkokulunda tamamladıktan sonra parasız yatılı olarak Arifiye Öğretmen Okulunu yedi yıl süren bir eğitimden sonra tamamladı. Daha sonra İDMMA inşaat bölümü gece programını tamamladı ve aynı okulun (YTÜ) yüksek lisans programına devam etti. Lisans ve Lisansüstü eğitimi sırasında bir mühendislik şirketinde çalışarak teorik ve pratik eğitimini pekiştirdi. Mezun olduğunda Ceser Ltd. isimli kendi tasarım şirketinde endüstriyel yapılar üzerinde profesyonel çalışmalarını sürdürürken MSÜ de öğretim görevlisi olarak çalıştı. Askerlik görevini tamamladıktan sonra tamamen profesyonel tasarımcı ve müşavir mühendis olarak çalıştı. Ceser Ltd. firmasından sonra CEMA A.Ş.`yi kurarak bu güne kadar çalışmalarını çeşitli mühendislik alanlarında sürdürdü. 1990-1992 ve 2000-2002 yıllarında İMO İstanbul şube yönetiminde, 2002-2004 yılları arasında da İMO II. Başkanı ve 45. Dönem Yönetim Kurulu olarak görev yaptı. Daha sonraki yıllarda da TürkMMMB de başkan yardımcılığı ve başkanlık görevlerinde bulundu. Halen kendi kurduğu CEMA A.Ş. de profesyonel görevini sürdürmekte, evli ve bir çocuk sahibidir.

Sayfayı Yazdır