İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI “BİLİRKİŞİLİK UZMANLIK VE ALT UZMANLIK EĞİTİMLERİ” DÜZENLİYOR

Bilirkişilik Uzmanlık ve Alt Uzmanlık Eğitimleri Online Olarak Açılıyor

Eklenme Tarihi: 11/12/2021

İnşaat Mühendisleri Odası ONLİNE  olarak; 

  • KAMULAŞTIRMA EĞİTİM PROGRAMI
  • İMAR MEVZUATI   EĞİTİM PROGRAMI
  • RİSKLİ ALANLARDA KENTSEL DÖNÜŞÜM EĞİTİM PROGRAMI
  • GAYRİMENKUL DEĞERLEME EĞİTİM PROGRAMI

Alanlarında "Bilirkişilik Uzmanlık ve Alt Uzmanlık" Eğitimleri düzenleyecektir. (Eğitim Programlarının konu başlıkları ekte sunulmuştur) 

Her bir Eğitim Programı  6+6 =12 saat olup eğitimler aynı günlere denk gelmeyecek şekilde düzenlenecektir.

Eğitim ücreti ; her bir eğitim için İMO Üyelerine 300.00TL, TMMOB`ye bağlı diğer Odaların üyelerine 360.00TL olarak belirlenmiştir. Eğitimlere katılmak, için TMMOB Üyesi olmanın dışında  herhangi bir ön şart        (Halen Bilirkişilik yapıyor olması, Diploma yaşı, Odaya Kayıtlı olma süresi, çalıştığı yer vb.) yoktur.

Bu Eğitimler, Adalet Bakanlığının Organizasyonunda düzenlenecek ve sertifikalandırılacak BİLİRKİŞİLİK eğitimlerin yerine geçmeyecektir. Alınacak Sertifikalar;  Adliyelere Bilirkişilik için yapılacak başvurularda Uzmanlık Alanının belgelendirilmesi için ek olarak sunulacaktır. 

Eğitimler bütün üyelerimize açıktır. Katılmak için Şube Sekreterliği ile  ( 0533 324 80 24)  --- 0362 230 6364    imosamsun@imo.org.tr  ) iletişime geçerek  hangi eğitimi almak için başvurmak  istediğinizi söyleyip ÖNKAYIT yaptırmanız yeterli olacaktır. 

Ön kayıtlar Oda Başkanlığına iletilecek, Oda Başkanlığının yapacağı Organizasyondan (Eğitim Takviminin belirlenmesi vd.) sonra Ücret yatırılacak ve kesin kayıt yapılacak, Eğitimlerden önce de Eğitimleri izlemek için LİNKLER verilecektir. 

Oda Başkanlığının yazısı ve program akışları  ekte sunulmuştur.  

NOT: Adalet Bakanlığı BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ VE YENİLEME EĞİTİMLERİNİ başlattığı zaman,  Şubemiz tarafından yine Bilgilendirme yapılacaktır.


imo-icon Oda Başkanlığının yazısı ve program akışları
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası