19.Dönem

Üyeler

ERMAN ŞİMŞEK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1984 yılında Samsun`da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun`da tamamladı. KTÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı okulda Yapı Anabilim Dalında yüksek lisans yaptı. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Amasya Taşova Yavuz Midilli HES de saha Mühendisi,Muğla Kıyıkışlacık Bodream Projesinde Şantiye Şefliği yaptıktan sonra halen ortağı olduğu firmada mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

 

EMİNE MELDA EROL
ÜYE

Mart 1984 Samsun doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Samsun da tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden2008 yılında mezun olmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yapı Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Kendisine ait Mühendislik bürosunda Üst Yapı projelendirilmesi üzerine ve Geoteknik projeleri üzerine çalışmalar yapmaktadır. İş güvenliği uzmanlığı alanında da hizmet vermektedir. Evlidir.

 

LÜTFİ ALKAN
ÜYE

 

BORA PELİT
ÜYE

 

HÜSEYİN TALAK
SEKRETER ÜYE

1970 Yılında Samsun`da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Samsun`da tamamladıktan sonra, 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kurucu ortağı olduğu; İNTAŞ İnşaat Mühendislik Ticaret Sanayi Ltd. Şti. firmasında proje hizmetleri, müşavirlik hizmetleri kontrollük hizmetleri ve inşaat taahhüt işleri ile iştigal etmektedir. 2009-2013 yılları arasında Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve Meclis Başkan Yardımcılığı görevlerine bulunmuştur. İMO Samsun Şube Yönetim Kurulunda, 2008-2012 döneminde Yönetim Kurulu Üyesi ve Sayman Üye, 2012-2014 döneminde Sayman Üye, 2014-2016 döneminde Sekreter Üye olarak görev almıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

ÜMİT EMİNOĞLU
SEKRETER ÜYE

 

HÜSEYİN TÜFEK
BAŞKAN

1969 Samsun Doğumludur. 1997 Karadeniz Teknik Üniversitesinden mezun oldu.14-15-16. Dönemlerde Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliği ve 17-18-19. Dönemlerde Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır.

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası